Paris nocą

* Paris Nocą * to nasz wspaniały program, w kilka godzin po wylądowaniu nasi klienci mają całą gamę pamiątek fotograficznych z zabytkami paryskimi w tle. Dlaczego WSPANIAŁY?  ponieważ jedziemy * tam gdzie nie wolno *np; Montmartre  Bazylika i centrum artystyczne Paryża i stajemy na tzw. pamiątkową fotografie* tam gdzie nie wolno * - nawet na środku skrzyżowania.

Zobaczycie Państwo unikalne miejsca i grę świateł prawie przy każdym zabytku bez względu na to czy to Eiffel - Kabaret czy Muzeum. Mało tego po 4-ch godzinach nie tylko będą Państwo w posiadaniu pamiątkowych fotografii na tle zabytków paryskich ale też dzięki nam będziecie już wiedzieć co chcielibyście zobaczyć w dzień a co już nie. 

Cena tej 4-ro godzinnej wyprawy wynosi to tylko 20 euro od osoby ( 8 os. min ) co jest prawie o połowę taniej od paryskich autobusów OPEN-Bus lub BIG-Bus jakby tego było mało na zakończenie kiedy już metro nie działa oferujemy państwu TAXI gratisowo pod bramę domu lub Hotelu. O zapomniałem być może o najważniejszym dla brzuszka  w naszym programie wieczornym jest też tzw * kolacja degustacyjna *- gdzie będziecie Państwo mogli skosztować - zupę cebulową - żabie udka - ślimaki - kawałek śmierdziucha - lampkę czerwonego wina - no i oczywiście polecanych przez naszego słynnego aktora Hansa KLOSA najlepszych kasztanów na placu Pigalle .

To Bomba a nie tylko Tour de Paris za jedyne 20e od osoby, zobaczycie najpiękniejszą Polską ulicę Świata ale też doznacie maleńkiego odczucia nauki jazdy w Paryżu a na deser, macie państwo całą gamę pamiątek z zabytkami  paryskimi w tle.